خانه / دسته‌بندی نشده / خرید پارچه چادر مجلسی درجه یک

خرید پارچه چادر مجلسی درجه یک

در کنار چادر های مشکی و نمازی، چادرهای مجلسی هم فروش های ویژه ای دارند و همچنین بسیاری از خانم ها به این نوع از پارچه های چادری علاقه مند هستند.
پارچه های چادری در قالب های چادر نمازی، چادر مشکی و چادر مجلسی تهیه و تولید و روانه بازار می شوند. هر کدام از این چادر ها کاربردهای خاصی دارد و در مکان های متفاوتی استفاده می شوند. در این میان چادرهای مجلسی یکی از انواع چادرهایی هستند که علاقه مندان بسیاری دارند. چادر های مجلسی در طرح ها و رنگ های مختلفی طراحی می شوند. این چادرها همان طور که از نامشان پیدا است چادرهایی هستند که خانم ها در مجالس مهمانی، عروسی و… از آن استفاده می کنند. این چادر ها به علت کاربرد متفاوتی که دارند ظرافت و زیبایی ویژه ای در بافت پارچه های خود دارند. همچنین این پارچه ها دارای نقوش متنوع و متفاوتی نسبت به دو نوع پارچه چادر نمازی و مجلسی دارند.
چادرهای مجلسی را عموما به شکل ساده می دوزند اما در این میان برخی این چادر ها را برای راحتی در استفاده به انواع مختلفی مانند دانشجویی و غیره نیز می دوزند و استفاده می کنند.

پارچه چادر رنگی

برای تهیه این نوع چادر ها می توانید به مغازه های پارچه فروشی بروید و پارچه چادر مورد نظر خود را بیابید و آن را به خیاط بدهید تا برایتان بدوزد البته می توانید این چادر ها را از نمایندگی های حجاب در شهر خود نیز تهیه کنید.
اگر سفری به مشهد یا قم داشته باشید می توانید چادر های مجلسی با کیفیت درجه یک تهیه کنید معمولا در این دو شهر می توانید چادر و پارچه چادر مورد نیاز خود را با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب و ارزان تهیه کنید.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی مناسب

خرید بهترین پارچه مبلی مناسب با سبک خانه

خرید پارچه مبلی مناسب بسته به  سبک زندگی شما، بودجه تان، و زمان سرمایه‌گذاری روی …

پاسخی بگذارید