خانه / پارچه چادر رنگی / خرید پارچه چادر رنگی شیک

خرید پارچه چادر رنگی شیک

پارچه های چادر در انواع مختلفی تولید می شوند که چادر های رنگی یکی از آنها است. چگونه می توانیم چادر رنگی شیک و باکیفیت بالا تهیه کنیم؟
کشور ایران از آنجایی که یک کشور اسلامی است مشتریان بسیاری برای چادر دارد و متناسب با نیاز خانم ها چادر ها در انواع و رنگ های مختلف تولید می شوند از جمله چادر نماز، چادر مشکی، چادر مجلسی، رنگی و …در این میان چادر های رنگی مورد توجه هر خانمی در ابران است و در مجالس و حتی در برخی موارد به عنوان چادر نماز یا چادر بیرون استفاده می کنند. در واقع چادرهای رنگی در دو نوع ساده و طرح دار تولید می شود که از نوع ساده آن برای تهیه چادر به عنوان مصرف عمومی نیز استفاده می شود و علت آن هم تنوع در رنگ و ایجاد جذابیتی فراتر از مانتو است. تولید چادر های رنگی برخلاف چادر مشکی که در ایران کارخانه تولیدی مورد قبولی نداشت، کارخانجات تولیدی در زمینه چادرهای سفید و رنگی دارد که پارچه های با کیفیت و مناسب با سلیقه خانم ها تولید می کند اما این چادر ها به اندازه ای نیستند که پاسخگوی نیاز بازار های ایرانی باشد بنابراین باز هم پارچه از کشورهای دیگر وارد می شود از کشورهایی همچون هند، چین، پاکستان و… در حالی که ایجاد تولیدی های مختلف می تواند در خروج ارز و ایجاد اشتغال کمک به سزایی داشته باشد.
معمولا بهترین و مرغوب ترین پارچه چادری در ایران در استان اصفهان تولید می شود.

پارچه چادر رنگی

قیمت پارچه های چادری متناسب با درجه کیفیت آنها و همچنین متناسب با آنکه محصول کدام کشور باشد متفاوت است. اگر سفری به استان های جنوبی کشور داشته باشید تنوع بیشتری در پارچه های چادری رنگی مشاهده خواهید کرد.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حراج پارچه چادر رنگی

حراج پارچه چادر رنگی شیک

پارچه های چادر رنگی شیک و بسیار جذاب را به تازگی از طریق کانال تلگرام …

پاسخی بگذارید