خانه / دسته‌بندی نشده / جدیدترین پارچه چادر زنانه

جدیدترین پارچه چادر زنانه

کدام یک به صرفه تر است؟ خرید چادر آماده یا خرید پارچه ی چادر و سپردن آن به خیاط؟ چگونه یک چادر خوب تهیه کنیم؟ بهترین پارچه برای چادر زنانه را از کجا تهیه کنیم؟
مطمئن باشید اگر زمان کافی داشته باشید و عجله نداشته باشید، بهترین و به صرفه ترین حالت برای تهیه چادر این است که پارچه ی چادر دلخواهتان را خریداری نمایید و برای دوخت چادر با بهترین اندازه، به خیاط مراجعه نمایید. خوبی این کار این است که اولا چادر شما با طرح دلخواهتان دوخته می شود، دوما اندازه ی آن دقیقا مناسب با اندام شما خواهد بود، سوما مدل آن با نظر خودتان دوخته خواهد شد و در آخر اینکه از لحاظ قیمت هم به صرفه تر خواهد بود. به این معنا که اگر می خواستید چیزی مشابه با چادر دلخواهتان با همین طرح و مدل و اندازه تهیه نمایید، قیمتی به مراتب بالاتر از هزینه ای که با روش قبل پرداخت کرده بودید، باید پرداخت نمایید. اما برای خرید پارچه چادر اگر به مغازه های پارچه فروشی مراجعه نمایید، به خاطر این که در مسیر رسیدن پارچه چادر به دستشان چندین واسطه قرار گرفته، مجبورند آن را به قیمت بازار ارائه دهند که قطعا از قیمت نمایندگی و کارخانه خیلی بالاتر است. سایت بازار پوشاک ایران این مساله را برای مشتریان حل کرده است.

فروش پارچه چادر

فروش پارچه چادر زنانه

بهترین پارچه ها برای چادر زنانه با بهترین قیمت ممکن در حد قیمت کارخانه برای مشتریان و حتی فروشندگان در حجم دلخواه، در سایت بازار پوشاک ایران به فروش میرسد. برای خرید و همچنین ارائه ی جدیدترین مدل ها کافیست با نماینده فروش مستقیم پارچه چادر که در پایان خبر معرفی میگردد تماس حاصل فرمایید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی مناسب

خرید بهترین پارچه مبلی مناسب با سبک خانه

خرید پارچه مبلی مناسب بسته به  سبک زندگی شما، بودجه تان، و زمان سرمایه‌گذاری روی …

پاسخی بگذارید