خانه / دسته‌بندی نشده / تولید پارچه چادر مشکی ایرانی مرغوب

تولید پارچه چادر مشکی ایرانی مرغوب

اهمیت پوششی مانند چادر گرچه در ذهن عموم، دغدغه‌ای فرهنگی و اجتماعی محسوب می‌شود، اما در حوزه اقتصاد نیز این موضوع چالش‌ها و دغدغه‌های فراونی دارد تا جایی که دو سال پیش لایحه‌ای با عنوان «حمایت از تولید پارچه چادر مشکی» از سوی وزارت صنعت به مجلس ارائه شد.
این دغدغه قرار است تا سال آینده برای همیشه برطرف شود، زیرا مدیرکل دفتر نساجی وزارت صنعت، معدن و تجارت از خرید دانش فنی تولید چادر مشکی از کشور کره خبر می‌دهد.بر این اساس از راه‌اندازی واحد تولیدی چادر مشکی حجاب شهرکرد تا اواسط سال آینده خبر می‌دهد و ادامه می‌دهد: با راه‌اندازی این واحد تولیدی، ده میلیون متر انواع پارچه ساده و گلدار چادری با کیفیت مرغوب تولید می‌شود.

در این زمینه تمام گشایش اعتبارات ماشین‌آلات بافندگی و رنگرزی و چاپ و تکمیل به ارزش ۲۰ میلیون دلار انجام و دانش فنی آن هم خریداری شده است. به گفته او ،هرساله بحث تولید پارچه چادر مشکی در اولویت سرمایه‌گذاری صنعت نساجی گنجانده می‌شده و این مساله مورد پیگیری بوده و امسال هم در اولویت سرمایه‌گذاری است و هم پیگیری‌های قبلی برای ایجاد یک واحد تولید پارچه چادرمشکی با کیفیت مناسب به نتیجه رسید.
منبع:جام جم
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی مناسب

خرید بهترین پارچه مبلی مناسب با سبک خانه

خرید پارچه مبلی مناسب بسته به  سبک زندگی شما، بودجه تان، و زمان سرمایه‌گذاری روی …

پاسخی بگذارید