خانه / دسته‌بندی نشده / تولید پارچه چادر سه بعدی در ایران

تولید پارچه چادر سه بعدی در ایران

چادر یکی از پر مصرف ترین منسوجات در ایران است. در بازار های ایران انواع پارچه های چادری وجود دارد یکی از این پارچه ها، پارچه های سه بعدی است در اینجا به توضیحی درباره بافت این پارچه می پردازیم.
امروزه وقتی به بازار می رویم و یا اینکه در سایت های مختلف برای تهیه چادر مشکی و رنگی گشتی می زنیم به نوع جدیدی از پارچه های چادری به نام پارچه های چادری سه بعدی بر می خوریم که برایمان جالب توجه است.
پارچه های سه بعدی چگونه بافته می شوند؟
پارچه های سه بعدی ساختاری حلقوی دارند در واقع دو پارچه مجزا از هم به یکدیگر به وسیله نخ متصل کننده ای که سختی خمش متفاوتی دارد متصل می شوند. جنس نخ متصل کننده از منوفلامینت است و نخ های پارچه می تواند از جنس های مختلفی باشد. هر دو سمت پارچه می تواند با یکدیگر از نظر جنس، رنگ ، طرح و… متفاوت باشد. فاصله بین دو پارچه توسط میله سوزنی که آن را می بافد و نوع استفاده از پارچه تعیین می شود.

ویژگی های پارچه سه بعدی

به علت ساختمان سه بعدی که این پارچه ها دارند، فضای خالی میان الیاف پارچه ایجاد می شود که باعث می شود گردش هوا به خوبی صورت بگیرد، جذب رطوبت، انتقال بخار آب، سبک بودن پارچه و…. از ویژگی های این نوع پارچه است.
پارچه های سه بعدی را متناسب با کاربردی که می توانند داشته باشند در ضخامت های مختلفی تولید می کنند که هر کدارم ماشین آلات مخصوص خود را دارد.

پارچه چادر مشکی

فروش پارچه چادر سه بعدی

یکی از این نوع پارچه های سه بعدی، پارچه های چادر است که در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند و در بازار به فروش می رسند پارچه های چادر سه بعدی در ایران نیز علاقه مندان خود را دارد و با قیمت های مختلفی به فروش می رسد.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی مناسب

خرید بهترین پارچه مبلی مناسب با سبک خانه

خرید پارچه مبلی مناسب بسته به  سبک زندگی شما، بودجه تان، و زمان سرمایه‌گذاری روی …

پاسخی بگذارید