خانه / پارچه چادر کریستال / توزیع پارچه چادر مشکی کریستال

توزیع پارچه چادر مشکی کریستال

چادر مشکی یکی از پرفروش ترین پارچه ها در بازار است. پارچه چادر مشکی کریستال چه نوع پارچه ای است و جنس این نوع پارچه از نظر کیفیت چگونه است؟
پارچه چادر مشکی یکی از جمله پارچه هایی است که میزان واردات آن در کشور بسیار بالا است و در متراژهای بالایی از کشورهایی مانند ژاپن و کره وارد می شود. در حالی که ایران کشور پر مصرفی در زمینه چادر است اما هنوز چادر هایی با کیفیت بالا و مورد قبول بانوان ایرانی در ایران تولید نشده است.
پارچه چادری کریستال از پارچه های چادری سبک است که حالتی مخملی دارد. از مزیت های این پارچه چادری آن است که حالت ریزشی دارد و برای دوخت چادر های مدل دار مانند: چادر ملی، چادر دانشجویی، چادر قاجاری، چادر عربی و … مناسب است. در این پارچه به علت بافت دقیقی که دارد تار و پودش با چشم مشخص نیست. این پارچه چادری به دلیل ظرافتی که دارد به عنوان چادر مجلسی هم دوخته می شود و مورد استفاده قرار می گیرد.
در بازار دو نوع مختلف از این پارچه وجود دارد پارچه های وارداتی کره و ژاپن، پارچه چادری کریستال ژاپن مشکی و مخملی است و در اثر استفاده کمتر چروک می شود اما پارچه چادری کریستال کره همانند چادر مشکی ژاپن مشکی و مخملی نیست و کیفیت پایین تری دارد و همچنین چروک هم می شود.
این پارچه چادری و مخصوصا دو مارک مشهور ژاپن و کره آن در بازار های تهران به طور گسترده توزیع می شود. اگر نیازمند پارچه های چادری در متراژ های بالا هستید به شما پیشنهاد می کنیم آنها را از بازار های تهران و یا ارومیه تهیه کنید تا قیمت تمام شده آن برای شما کمتر شود.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه چادر خاویار

واردات جدیدترین پارچه چادر کریستال براق مشکی

واردات جدیدترین پارچه چادر کریستال براق را تجار انجام می دهند زیرا بازار پارچه چادری …

پاسخی بگذارید