خانه / دسته‌بندی نشده / بهترین مارک چادر مشکی ساده خارجی

بهترین مارک چادر مشکی ساده خارجی

ایران کشوری اسلامی است و به همین علت میزان استفاده چادر در کشور بالا است. اما کدام نوع پارچه چادری در ایران در دسته بهترین مارک ها قرار می گیرد؟
چادر یکی از پوشش هایی است که بسیاری از خانم های مسلمان از آن استفاده می کنند و در هر خانه ای حداقل یک چادر یافت می شود در واقع هر خانمی حداقل یکبار به خرید چادر رفته است.
از آنجایی که ایران هم یک کشور اسلامی است مشتریان بسیاری در زمینه چادر دارد اما بازار های ایرانی و تولیدکنندگان ایرانی قادر به پاسخگویی این نیاز برای خانم های ایرانی نبوده اند و اینگونه بازار چادر ایران به بازاری از کالاهای وارداتی تبدیل شده است.
ایران پارچه چادری مورد نیاز خود را از کشورهای چین، ویتنام، تایلند، کره، ژاپن، هند و اندونزی وارد می کند. در این میان بهترین مارک چادر از آن کشور ویتنام، کره و ژاپن است. بنابراین در هنگام خرید پارچه چادری به مارک نوشته شده در گوشه چادر توجه کنید تا همان مارکی باشد که مد نظر شما است.

بهترین مارک های چادر مشکی

لکسوز، میتسوبیشی، الگانس، باربارا، خاویاری، کریستال میتسوبیشی، دیسکاوری ملکه جهانی، رویال صالونا جمیرا، شهرزاد، سوپر دبل کریستال جمیرا، مونیکا، میتسو بیشی، میکرو کریستال، الگانس سوپر حریر و…

بهترین پارچه چادر

تهیه بهترین چادر مشکی

در این میان اگر بخواهید چادر مشکی را برای خود تهیه کنید به مشکی بودن پارچه و ضد چروک بودن آن توجه کنید و به ضد الکتریسیته بودن پارچه اهمیت ویژه ای بدهید. بهترین چادرها که دارای این ویژگی ها باشد چادرهای ژاپنی هستند. و مارک میتسوبیشی و الگانس از بهترین برندهای موجود در بازار ایران هستند. به امید آنکه کارخانجات تولید پارچه های چادر درایران راه اندازی شوند و از خروج این حجم عظیم از سرمایه به خارج از کشور جلوگیری شود.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی مناسب

خرید بهترین پارچه مبلی مناسب با سبک خانه

خرید پارچه مبلی مناسب بسته به  سبک زندگی شما، بودجه تان، و زمان سرمایه‌گذاری روی …

پاسخی بگذارید