خانه / پارچه چادر کن کن / انواع پارچه چادر مشکی کن کن

انواع پارچه چادر مشکی کن کن

به بازار می روبد و می خواهید برای خودتان چادر مشکی تهیه کنید. نام های زیادی از جنس های چادر به گوشتان می رسد از جمله، چادر مشکی کن کن که در اینجا به بررسی خوصیات این پارچه می پردازیم.
خانم های چادری همواره به دنبال چادر های مشکی مناسب با کیفیت بالا هستند چادرهایی که بتوانند در مکان های مختلف از آن استفاده کنند.
پارچه های چادری مشکی به دو دسته ی پارچه چادری مشکی ساده و پارچه چادری مشکی طرح دار تقسیم بندی می شود.
انواع و جنس های مختلفی از پارچه چادری در بازار وجود دارد که یکی از معروف ترین و بهترین نوع از مجموعه پارچه چادری مشکی، پارچه چادری کن کن است. پارچه چادری کن کن در مدل های مختلفی توسط دو کشور ژاپن و کره تولید می شود.
پارچه چادری کن کن، پارچه ای راحت و بسیار سبک است و به علت سبکی پارچه انتخاب مناسبی برای چادر هایی که استفاده روزانه دارند به حساب می آید. علاوه بر سبکی و راحتی که دارد دارای ظرافت و زیبایی به خصوصی است .
این پارچه چادری اگر محصول کره باشد به دوشکل معمولی و مات نرگس در بازار عرضه می شود. پارچه چادری کره با نام مات نرگس پارچه ای ضخیم است اما پارچه چادری کن کن ژاپن بسیار سبک تر و مشکی تر از مدل کره ای موجود در بازار است.

پارچه چادر مشکی

به علت سبکی که این نوع پارچه چادری دارد برای دوخت بسیاری از چادر های دانشجویی از این نوع پارچه استفاده می کنند. که این نوع دوخت پارچه راحتی استفاده از آن را دو چندان می کند.
بنابراین در نهایت در هنگام خرید اگر به دنبال چادری سبک هستید می توانید پارچه کن کن را انتخاب کنید. اما فراموش نکنید که این نوع پارچه از گروه پارچه های مشکی براق است و اگر از علاقه مندان به پارچه های براق نیستید آن را انتخاب نکنید.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه چادری کن کن اصل ژاپن در بازار

پارچه چادری کن کن بسیار سبک و فوق العاده مشکی است، وزن یک قواره آن …

پاسخی بگذارید