خانه / پارچه چادر حریر / انواع پارچه چادری حریر اسود

انواع پارچه چادری حریر اسود

پارچه چادری حریر اسود از جمله بهترین پارچه چادری موجود در بازار است که علاقه مندان بسیاری دارد. این پارچه در مدل های مختلف دوخته می شود و تولید کنندگان بسیاری این نوع پارچه را تولید می کنند.
پارچه چادری حریر اسود که در بازار با نام کرپ شناخته می شود یکی از بهترین پارچه های چادری است که دارای تنوع بسیار زیادی می باشد. از محسنات این پارچه به عدم جذب گرد و خاک و پرز های محیط می توان اشاره کردو به همین علت به راحتی کثیف نمی شودو موجب رضایت بسیاری از مشتریان خود شده است. همچنین دوام و طول عمر بسیار خوبی نیز دارد. پارچه رنگی مشکی این چادر در اثر تابش نور به صورت قهوه ایی یا بور به چشم نمی آید و بسیار زیبا جلوه می کند. تار و پود این پارچه را با چشم می توان مشاهده کرد.
و اما برخی از کاستی های این پارچه چادری می توان عدم براقیت پارچه و وزن نسبتا بالای آن در مقابل سایر پارچه های چادری اشاره کرد.
براساس اینکه طول عمر خوبی دارد و نیاز به اتو کردن مداوم ندارد معولا به عنوان چادر های اداری و یا روزمره استفاده و مورد پسند همگان شده است.
از انواع مدل هایی که از این پارچه دوخته می شود می توان به ساده یا سنتی، دانشجویی مچ دار و بدون مچ، چادرهای ملی، تیام، جلابیب، بحرینی، لبنانی، عربی اصیل و آستین دار اشاره کرد.

پارچه چادری

انواع قواره های پارچه چادری حریر اسود

از قواره ای مختلف پارچه حریر اسود یا کرپ که در بازار موجود هستند می توان به قواره چادر حریر اسود کره درجه یک، قواره چادری کرپ مهاراجه، قواره چادری میتسوبیشی و دلفی و قواره چادری کرپ فرست کلاس را نام برد. که همه آنها تمام خاصیت های یک پارچه کرپ را دارا هستند ودارای مختلفی می باشند.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی پارچه چادر مشکی

تولیدی پارچه چادر مشکی حریر اسود

آیا پارچه چادر مشکی حریر اسود از طریق تولیدی های کره یا ژاپن تولید شده …

پاسخی بگذارید